Ogłoszenie o pracy: Specjalista ds. Komunikacji i Promocji

2024-05-20 Wodociągi Chrzanowskie

Ogłaszamy nabór na stanowisko:

Specjalista ds. Komunikacji i Promocji

Składanie aplikacji do dnia  15.06.2024r.

Nasze wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe.
  2. Znajomość narzędzi marketingowych online, w tym Social Media.
  3. Znajomość pakietu MS Office oraz znajomość technologii HTML.
  4. Rozwinięte umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej.
  5. Lekkie pióro, zmysł estetyczny i zacięcie copywritera niezbędne do tworzenia ciekawych treści.

Twój zakres obowiązków:

  1. Zarządzanie stroną internetową, dbając o jej aktualizację i atrakcyjność.
  2. Moderacja profili społecznościowych firmy, budowanie i utrzymywanie kontaktu z użytkownikami.
  3. Planowanie i realizacja eventów promocyjnych, w tym koordynacja wszelkich działań związanych z udziałem firmy w wydarzeniach branżowych.
  4. Kreacja i wdrażanie strategii promocji firmy na platformach Social Media.
  5. Tworzenie treści tekstowych, materiałów foto i video relacjonujących wydarzenia oraz funkcjonowanie firmy.
  6. Poszukiwanie nowych kanałów promocji.
  7. Współpraca z organizacjami i instytucjami zewnętrznymi.

Kandydatom oferujemy:

  1. Pracę w stabilnej firmie, która stale się rozwija i dąży do doskonalenia swoich usług.
  2. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (możliwa praca na niepełny etat).
  3. Udział w ciekawych projektach realizowanych przez Wodociągi Chrzanowskie.
  4. Możliwość rozwoju zawodowego, a także podnoszenie kwalifikacji zawodowych.
  5. Przyjazne środowisko pracy: Wodociągi Chrzanowskie to miejsce, gdzie doceniane jest zaangażowanie, kreatywność i pomysłowość pracowników.

Znasz się na marketingu i promocji, jesteś dobry/a w obsłudze programów graficznych oraz do edycji video, myślisz nieszablonowo i jesteś gotowy/a podjąć wyzwanie i wnieść swoje doświadczenie do naszego zespołu – czekamy na Twoje zgłoszenie!

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV oraz listu motywacyjnego z dopiskiem „Specjalista ds. Komunikacji i Promocji” poprzez e-mail na adres: rekrutacje@wodociagi.chrzanowskie.pl , na Dzienniku Podawczym w siedzibie spółki tj. Chrzanów, ul. Jagiellońska 8 lub drogą pocztową na adres siedziby spółki .

Więcej: Nabór – specjalista ds komunikacji i promocji 20.05.2024r.