Stan wodomierza

Podaj stan przez internet

eBOK

Biuro Obsługi Klienta

Oferta pracy: Referent w  Dziale Projektowania, Inwestycji i Remontów

Składanie aplikacji do dnia 22.11.2024 r.

Główny zakres obowiązków:

Jako Referent w Dziale Projektowania, Inwestycji i Remontów będziesz kluczowym członkiem naszego zespołu, odpowiedzialnym za nadzór i koordynację procesów inwestycyjnych związanych z modernizacją infrastruktury wodociągowej i kanalizacyjnej. Twoje zadania będą obejmowały zarówno opracowanie dokumentacji projektowej, jak i bezpośredni nadzór nad przebiegiem procesu inwestycyjnego.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształceniawyższego technicznego w dziedzinie inżynierii środowiska, budownictwa, inżynierii sanitarno-ekologicznej lub pokrewnych;
  • doskonałej organizacji pracy oraz zdolności skutecznego zarządzania czasem w celu efektywnego koordynowania działań zespołu i realizacji projektów;
  • skutecznego podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku pracy oraz umiejętności szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów technicznych i logistycznych;
  • znajomości pakietu MS Office, w tym Excel, Word i PowerPoint;
  • prawa jazdy kategorii B;
  • umiejętności efektywnej komunikacji zarówno wewnętrznej, w ramach zespołu, jak i zewnętrznej, w relacjach z klientami, wykonawcami i innymi podmiotami zaangażowanymi w proces inwestycyjny. A także zdolności pracy w zespole i współpracy z różnymi specjalistami, od inżynierów po techników i pracowników wykonawczych;
  • dbałości o szczegóły oraz wysoki poziom dokładności w wykonywaniu obowiązków, w celu zapewnienia bezpieczeństwa i jakości realizowanych inwestycji.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie zawodowe w branży wodociągowej lub budowlanej, w szczególności w obszarze nadzoru inwestycyjnego lub realizacji projektów infrastrukturalnych;
  • posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych;
  • umiejętność czytania, interpretacji oraz analizy dokumentacji technicznej, w tym planów technicznych, specyfikacji technicznych i kosztorysów inwestorskich;
  • znajomość programów do rysowania i projektowania, takich jak AutoCAD, GIS lub podobne.

Kandydatom oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie, która stale się rozwija i dąży do doskonalenia swoich usług;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach branżowych, konferencjach oraz programach rozwojowych, które pozwolą poszerzyć Twoje umiejętności i kompetencje;
  • praca w Dynamicznym Zespole Profesjonalistów;
  • korzystny pakiet świadczeń socjalnych, obejmujący m.in. prywatną opiekę zdrowotną, ubezpieczenie na życie oraz inne dodatkowe świadczenia dla pracowników;
  •  przyjazne środowisko pracy: Wodociągi Chrzanowskie to miejsce, gdzie doceniane jest  zaangażowanie, kreatywność i pomysłowość pracowników.

Prosimy o składanie aplikacji do dnia 22.11.2024 r.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV oraz listu motywacyjnego z dopiskiem

„Referent w Dziale Projektowania, Inwestycji i Remontów”

na adres email: rekrutacje@wodociagi.chrzanowskie.pl lub na Dzienniku Podawczym w siedzibie spółki tj. Chrzanów, ul. Jagiellońska 8, albo drogą pocztową na adres siedziby spółki.

Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta

UWAGA! Wdrażamy nową wersję serwisu. Prosimy o niekrzystanie z formularzy kontaktowych, w tym wysyłania stanu liczników.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy