Stan wodomierza

Podaj stan przez internet

eBOK

Biuro Obsługi Klienta

Oferta pracy: Pomoc montera sieci wodociągowej i kanalizacyjnej

Obecnie ogłaszamy nabór na stanowisko: Pomocnik Montera sieci wodociągowej i kanalizacyjnej

Składanie aplikacji do dnia 03.09.2024

Główny zakres obowiązków:

  • prace przy usuwaniu awarii na sieci wodociągowej i kanalizacyjnej
  • prace monterskie związane z budową przyłączy oraz sieci wodociągowych i kanalizacyjnych
  • zamykanie i otwieranie zasuw dla prac planowanych i prac awaryjnych
  • eksploatacja systemów i urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych
  • praca na głębokości oraz wysokości powyżej 3 m
  • prowadzenie pojazdu służbowego do 3,5 tony

 Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia zasadniczego zawodowego (mile widziane wykształcenie średnie techniczne)
  • prawa jazdy kat. B
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętności pracy w zespole
  • zaangażowania, koncentracji na jakości pracy, kreatywności, chęci do stałego
    doskonalenia się

Mile widziane:

  • wykształcenie średnie techniczne o profilu sanitarnym lub pokrewnym
  • doświadczenie zawodowe w  branży sanitarnej
  • uprawnienia do zgrzewania, spawania rurociągów
  • uprawnienia obsługi maszyn drogowych, w tym przecinarek jezdnych, zagęszczarek drogowych
  • prawo jazdy kat. C, E oraz uprawnienia operatora koparko-ładowarki klasy 3 lub koparki jednonaczyniowej klasy 3

Prosimy o składanie aplikacji do dnia 03.09.2024

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV oraz listu motywacyjnego z dopiskiem „Pomoc montera sieci wodociągowej i kanalizacyjnej” na adres email: rekrutacje@wodociagi.chrzanowskie.pl lub na Dzienniku Podawczym w siedzibie spółki tj. Chrzanów, ul. Jagiellońska 8, albo drogą pocztową na adres siedziby spółki.

Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta

UWAGA! Wdrażamy nową wersję serwisu. Prosimy o niekrzystanie z formularzy kontaktowych, w tym wysyłania stanu liczników.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy