Stan wodomierza

Podaj stan przez internet

eBOK

Biuro Obsługi Klienta

Oferta pracy: Specjalista w Dziale Finansowo-Księgowym – przedłużenie terminu

Przedłużamy nabór na stanowisko: Specjalista w Dziale Finansowo-Księgowym

Składanie aplikacji do dnia 16 października.

Nasze wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe w zakresie finansów/rachunkowości;
  2. Doświadczenie zawodowe co najmniej 5 lat na stanowisku samodzielnego księgowego;
  3. Bardzo dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych (CIT, VAT, UoPOL, Akcyza);
  4. Biegła znajomość pakietu MS Office oraz doświadczenie w pracy na systemach ERP;
  5. Wysoki poziom komunikacyjny, gotowość do wielozadaniowości, umiejętności analityczne;
  6. Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

Zakres obowiązków:

  1. Weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  2. Księgowanie dokumentów (wyciągi bankowe, faktury zakupu, sprzedaży, dot. gospodarki magazynowej, inne);
  3. Bieżące monitorowanie obrotów i sald oraz wyjaśnianie niezgodności;
  4. Wykonywanie oraz kontrola płatności zobowiązań, analiza rozrachunków i weryfikacja poprawności ich rozliczeń;
  5. Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych;
  6. Udział w zamknięciach miesiąca zgodnie z zasadami rachunkowości i wewnętrznymi procedurami Spółki;
  7. Odpowiedzialność za prawidłowe sporządzanie raportów JPK oraz obliczanie i deklarowanie podatku akcyzowego;
  8. Czuwanie nad zgodnością dokumentacji oraz procedur księgowych z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi;
  9. Aktywny udział w usprawnianiu i optymalizacji procesów księgowych. Współpraca z organizacjami i instytucjami zewnętrznymi.

Kandydatom oferujemy:

  1. Pracę w stabilnej firmie, która stale się rozwija i dąży do doskonalenia swoich usług.
  2. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
  3. Atrakcyjne wynagrodzenie.
  4. Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w kursach, szkoleniach i
  5. Perspektywę awansu na stanowisko kierownika Działu Finansowo – Księgowego.
  6. Przyjazne środowisko pracy: Wodociągi Chrzanowskie to miejsce, gdzie doceniane jest zaangażowanie, kreatywność i pomysłowość pracowników.

Prosimy o składanie aplikacji do dnia 16.10.2024 r.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV oraz listu motywacyjnego z dopiskiem „Specjalista w Dziale Finansowo – Księgowym” poprzez e-mail na adres: rekrutacje@wodociagi.chrzanowskie.pl , na Dzienniku Podawczym w siedzibie Spółki tj. Chrzanów, ul. Jagiellońska 8 lub drogą pocztową na adres siedziby Spółki .

Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta

UWAGA! Wdrażamy nową wersję serwisu. Prosimy o niekrzystanie z formularzy kontaktowych, w tym wysyłania stanu liczników.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy